Telefon Numaralarımız 0224 211 5731    0224 211 5733
Hizmetler Personel Taşımacılığı
 
Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı 'dır. 1981 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bugün 220'ye yakın araçtan oluşan filomuz, öncü kalite ve hizmet anlayışı ile iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmektedir.

40 yıla yakın tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Bursa'nın büyük firmalarına servis hizmeti sağlamaktayız. Firmamız, konusunda uzman personeli ile kurumsal kimliği, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle lider kuruluşlara profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Firmamız, hizmet vermekte olduğu tüm firmaların personelini, ferdi kaza sigortası kapsamına alır. Personel taşımacılığı şartlarında belirtildiği gibi ekibimiz en az 5 yıllık tecrübeye sahip sürücülerimiz ve servis araçlarımız ile yol ve trafik stresini minimum seviyede tutacak şekilde oluşturulmuştur. Böylece deneyim sahibi, güler yüzlü personelimiz ile zamanında ve güvenli bir şekilde iş yerine ulaşım sağlanmaktadır.

Sizlerde personel taşımacılığı yapan şirketler arasında kaliteli ve güvenilir hizmet beklentinizde mutlaka bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin!

Ulaşım hizmetinizi yerine getirmek ve sizleri de referanslarımız arasında görmekten onur duyarız.