Telefon Numaralarımız 0224 211 5731    0224 211 5733
Kurumsal Hakkımızda
 
Şirketimiz 1981 yılında Mustafa AVCI ve Ali CAKALIOĞLU ortaklığı olarak faaliyete başlamıştır. 1981-1991 yılları arasında ortaklık olarak faaliyetimize devam etmekteyken, zamana uyum sağlamak ve kurumsal yapıya sahip olma gereği duyduğumuzdan 1992'den itibaren Bursa Seyahat Birlik San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak yapılandık.

Kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışını şirket politikası olarak benimseyen ve kendi organizasyonel yapısı içinde bunu sağlayıp sürdürmek için çeşitli yapılandırmalarla gidilen yolda bir gereksinim olan kalitenin belgelendirilmesi aşamasında, belgelerinin Avrupa'da ve Dünya'da yaklaşık 80 ülkede geçerliliğini sürdüren ve türkak onaylı KAS CERT firmasının denetimlerinden geçerek ISO 9001 belgesi alınmıştır.

Daha iyi ve geniş kapsamlı hizmet verebilmek amacıyla 2006 yılında uygulamaya giren karayolları taşımacılığı kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak D2 ( Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı ) ve B2 ( Uluslararası Yolcu Taşımacılığı ) yetki belgeleri alınmıştır.Bütün araçlarımızda klima, vebosta, ekstra kalorifer tesisatı, yangın söndürücü, reflektör ve ilk yardım seti ve hertürlü kötü hava şartlarında dahi yolda kalmaması için gerekli donanım ve Şehir içi personel taşıması yapan tüm araçlarımızda Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin zorunlu kıldığı Servis aracı uygunluk belgesi mevcuttur.

Lacivert pantolon, mavi gömlek, lacivert kravat, şirket amblemli siyah mont olarak uygun görülen kıyafetle hizmet veren Araç şoförlerimize yıl içinde şirketimizin planlamış olduğu çeşitli eğitimler verilmektedir. Bu doğrultuda Bursa'da en iyi personel taşıma hizmetlerini sunduğumuzu düşünmekteyiz.

Günümüzde; 134 otobüs, 25 midibüs, 60 minibüs toplamda 219 araçlık filomuzla gereken her durumda hizmetinizdeyiz...